Języki

Highland oferuje szeroką gamę kursów językowych  na wielu poziomach zaawansowania i w wielu przedziałach wiekowych. W ofercie są kursy standardowe, kursy przygotowywujące do egzaminów państwowych i międzynarodowych, kursy tematyczne i kursy zawodowe, a także lekcje indywidualne lu w mikrogrupach. Stale wprowadzamy nowe języki do oferty, więc jeśli nie ma poniżej języka, który Państwa interesuje, prosimy o kontakt.

 

 

Angielski - 10 poziomów zaawansowania w 5-ciu przedziałach wiekowych, plus duży wybór kursów specjalistycznych i rozwiązań indywidualnych. Przygotowywanie do wykonywania danego zawodu w środowisku angielskojęzycznym. Przygotowywanie do egzaminów państwowych i międzynarodowych takich jak: Matura, Cambridge Mainsuite (PET, KET, FCE, CAE, CPE, YLE), BEC, IELTS, TOEFL, TOEIC, LCCI, itp.

* Program Tiny Tots - Przeznaczone dla dzieci od trzeciego roku życia, program stanowi doskonałe wprowadzenie do nauki języka. Dzieci są dzielone na młodsze i starsze grupy aby minimalizować różnicę wieku w każdej grupie. Poprzez aktywne angażowanie młodych słuchaczy słowem, muzyką i kolorem, program pozwala dzieciom osłuchać się w rytmy i melodia języka, zbudować niebagatelny zasób słów i pozbyć się strachu funkcjonowania w środowisku angielskojęzycznym. Dobrze przygotuje dzieci do dalszej nauki, ułatwia naukę w szkole państwowej i jest bezcennym przygotowaniem dla dzieci planujących rozpoczęcie nauki w przedszkolach w krajach angielskojęzycznych. Interaktywne materiały do ćwiczenia w domu.

* Program Starter - Program przejściowy z programu Tiny Tots na program dla starszych dzieci, lub samodzielny wstęp do nauki przeznaczony dla młodych słuchaczy w wieku 6 i 7 lat, dopiero rozpoczynających karierę szkolną. Program obejmuje dość szeroki zakres materiału, lecz nauka odbywa się praktycznie bez udziału słowa pisanego.

* Program dla Dzieci - 6-cio poziomowy program dla dzieci od 7 do 12 lat. Program obejmuje duży zakres materiału, przystosowany na każdym poziomie do możliwości i zainteresowania rosnących dzieci.

* Program dla Młodszych Nastolatków - 4-poziomowy program przeznaczony dla młodzieży szkolnej od 12 do 15 lat. Duży zakres materiału, konkretne wymagania, a zarazem przyjazne i podbuduwujące podejście do nauczania. Program zakłada rozpoczęcie nauki `od zera`, lecz jest w pełni zintegrowany z programem dla dzieci umożliwiając im płynne przejście z młodszej na starszą grupę.

* Program dla Starszych Nastolatków - 8-poziomowy program przeznaczony dla młodzieży od 15 do 19 lat. Program zakłada rozpoczęcie nauki `od zera`, lecz jest w pełni zintegrowany z programem dla młodszych nastolatków umożliwiając im płynne przejście z młodszej na starszą grupę.

* Program dla Dorosłych - 10-poziomowy program przeznaczony dla osób dorosłych, począwszy od absolutnego zero a skończywszy na poziomie uniwersyteckim. Program stawia nacisk na umiejętności praktyczne i mówienie, zwłaszcza na pierwszych poziomach, a na wszystkich poziomach jest na tyle elastyczne aby dopasować się do indywidualnych potrzeb i realiów życziowych kursantów. Poza standardowym programem są też kursy specjalistyczne takie jak: Angielski dla Budowlańców, Angielski w Przemyślu Turystycznym i Gastronomicznym, Angielski w Medycynie i Służbach Opieki Społecznej, Angielski dla Studentów i Pracowników Akademickich, i wiele innych. Lekcje indywidualne organizowane są według potrzeb i zainteresowania.

Francuski - Wiele poziomów zaawansowania w przedziałach wiekowych dla dzieci, nastolatków i dorosłych. Małe grupy z naciskiem na umiejętności praktyczne. Przygotowywanie do wykonywania danego zawodu w środowisku francuskojęzycznym. Przygotowywanie do egzaminów państwowych i międzynarodowych takich jak: Matura, DILF, DELF, DALF, itp.

Hiszpański - Wiele poziomów zaawansowania w przedziałach wiekowych dla dzieci, nastolatków i dorosłych. Małe grupy z naciskiem na umiejętności praktyczne. Przygotowywanie do wykonywania danego zawodu w środowisku hiszpańskojęzycznym. Przygotowywanie do egzaminów państwowych i międzynarodowych takich jak: Matura, DELE, itp.

Japoński - Kompleksowy kurs obejmujący elementy języka, kultury, historii i kaligrafii.

Niemiecki - Wiele poziomów zaawansowania w przedziałach wiekowych dla dzieci, nastolatków i dorosłych. Małe grupy z naciskiem na umiejętności praktyczne. Przygotowywanie do wykonywania danego zawodu w środowisku niemieckojęzycznym. Przygotowywanie do egzaminów państwowych i międzynarodowych takich jak: Matura, ZD, Sprachdiplom, itp.

Polski dla Obcokrajowców - Praktyczny kurs dla obcokrajowców mieszkających w kraju i stawiających czoło codziennym zmaganiom w środowisku polskojęzycznym. Profesjonalny lektor i skuteczny program. Małe grupy lub lekcje indywidualne.

Turecki - Praktyczny kurs przeznaczony dla osób interesujących się językiem i kultury Turcji pod kątem turystyki lub biznesu. Profesjonalny lektor, małe grupy lub lekcje indywidualne.

Włoski - Wiele poziomów zaawansowania i przedziałów wiekowych. Małe grupy z naciekiem na praktyczne umiejętności.

 

A także, w przygotowaniu ...

Arabski - Praktyczny kurs dla początkujących, przeznaczonych dla osób interesujących się językiem i kulturą świata arabskojęcznego pod kątem turystyki lub biznesu.

Chorwacki - Kurs językowy dla początkujących i nie tylko, dla pasjonatów, w celach turystycznych i biznesowych.

Norweski - Praktyczny kurs dla początkujących, przeznaczony dla osób wyjeżdżających do pracy.

Włoski we Włoszech - Krótkie kursy wyjazdowe do Włoch z nauką języka włoskiego prowadzone przez profesjonalnych lektorów. Program ogólny i biznesowy, z elementami "networking".

 

Wybierz jezyk
Projekt Ostre Reklamy - Adamowski Michał, wykonanie Strony internetowe Nowy Targ - U Ciwersa