Kariera

Kluczowym elementem sukcesu naszej szkoły są wyszkoleni i oddani fachowcy z którymi współpracujemy. Jeśli czujesz się na siłach i chcesz się dołączyć do tego grona, nie zwlekaj - wyślij CV i list motywacyjny już dziś.

Podstawowymi kwalifikacjami dla lektorów językowych są udokumentowana znajomość języka i przygotowanie do nauczania. W przypadku języka angielskiego mogą być na przykład studia filologiczne, certyfikat CAE/CPE i ukończony kurs metotodyczny typu CELTA/TESOL, lub inne podobne.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego. Skontaktujemy się niezwłocznie aby ustalić termin ewentualnego spotkania w celu wzajemnego zapoznania się i dopasowania talentów i predyspozycji kandydata do naszych potrzeb i możliwości. Prosimy też o cierpliwość, gdyż czasem stanowisko idealne dla danego kandydata zaistnieje dopiero po upływie pewnego czasu.

Ciągle rozszerzamy ofertę o nowe języki i przedmioty, więc jeśli posiadasz inne specjalistyczne kwalifikacje lub umiejętności w zakresie jednego z języków z naszej oferty, albo w zakresie języka lub przedmiotu obecnie nie objętego naszą ofertą, zaprzaszamy do kontaktu.

Zapytanie, CV i listy motywacyjne prosimy przesłać na adres:

biuro@highland.edu.pl

Dziękujemy i do usłyszenia!

Wybierz jezyk
Projekt Ostre Reklamy - Adamowski Michał, wykonanie Strony internetowe Nowy Targ - U Ciwersa