O nas

O Nas

Highland to ośrodek edukacyjny na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w kursach językowych, ale nie tylko. Oferta zawiera wiele więcej, i jest stale powiększana.

Highland to doświadczenie. Istniejemy na rynku lokalnym od ponad 15 lat - przed rokiem 2007 pod starą nazwą ESCS Nowy Targ. Dzięki temu doświadczeniu jesteśmy przygotowani do świadczenia usługi kompleksowej, zrównoważonej i skutecznej.

 

Highland to inowacja. Wprowadziliśmy wiele nowych usług jako pierwsi na lokalnym rynku, i stale poszukujemy nowych rozwiązań i podejść w nauczaniu.

Highland to elastyczność. Nasza oferta jest bogata, dając kursantom wiele możliwości aby dopasować rodzaj i tempo nauki do swoich możliwości i potrzeb. W odróżnieniu od niektórych innych placówek, nie nakładamy odgórnie zestandardizowanej metody nauczania, pozwalając lektorom i kursantom wybrać sposób nauczania, który będzie dla nich najskuteczniejszy.

Highland to fachowość. Współpracujemy z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą, która zapewnia naszym słuchaczom wysoki poziom profesjonalizmu w nauczaniu. Lektorzy u nas, zarówno polacy i zagraniczni, posiadają stosowne kwalifikacje potwierdzające zdolności merytoryczne i językowe, oraz przygotowanie do nauczania.

 

Highland jest zarejestrowany w Wydziale Edukacji Nowotarskiego Starostwa Powiatowego jako niepubliczna placówka oświatowa pod numerem 6/99.

[Przed rokiem 1999 w Kuratorium Oświaty jako placówka oświaty niepublicznej pod numerem: KO. V. 0141-43/61/95]
 

 

Wybierz jezyk
Projekt Ostre Reklamy - Adamowski Michał, wykonanie Strony internetowe Nowy Targ - U Ciwersa